Kamery internetowe:
Dzienna opieka Agugu

ZAPISY W AGUGU TRWAJĄ - ZAPRASZAMY

Kadra
Aleksandra Schenk - właściciel 

Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Tytuł licencjata zdobyłam na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, tytuł magistra na kierunku pedagogika społeczna ze specjalizacją indywidualna i grupowa terapia pedagogiczna. Ukończyłam także kurs na wychowawcę wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz co dwa lata odbywam kurs pierwszej pomocy.

Niepubliczny Żłobek AGUGU, założyłam w październiku 2014 roku, biorąc pod swoją opiekę grupę 15stu maluchów. Jego drugą filię (ul.Siewna 2), działającą w oparciu o Instytucję Dziennych Opiekunów, uruchomiłam we wrześniu 2016 roku.

Prywatnie jestem mamą Leosia (3 lata) i Jagódki (1 rok), co pozwala mi rozpoznawać i zaspokajać potrzeby dzieci i rodziców, które trafiają pod opiekę Naszych placówek.

mgr Aleksandra Bagniewska - opiekun w żłobku. W zespole od początku istnienia żłobka

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku oraz studiów podyplomowych na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, Gdańskiego Uniwersytetu. Ukończyłam też kurs pierwszej pomocy przedmedycznej oraz szkolenie "Animator zabaw dla dzieci". Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyłam pracując w żłobku a wcześniej jako opiekunka. To wtedy narodziła się moja miłość do maluszków. Opieka nad dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji i radości.

W dziecku widzę małego człowieka, który uczy się otaczającego świata i jest trochę jak cudzoziemiec. Nie rozumie języka, nie zna zasad i obyczajów. Potrzebuje przewodnika i ja z całego serca staram się być dobrym przewodnikiem.

Prywatnie mama Artura.

mgr Marta Żółtowska - DYREKTOR

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, kierunku Edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną, kierunku Pedagogika Specjalna oraz Bydgoskiej Szkoły Wyższej, kierunku Fizjoterapia. Ukończony kurs pierwszej pomocy. Pani Marta doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyła podczas licznych praktyk, m.in w Szkole Podstawowej, Przedszkolu, Przychodni oraz Szpitalach. Przez 5 lat realizowała się w roli niani, opiekując się dziećmi w wieku od 3 m-ca życia do 9 lat. Posiada również doświadczenie w pracy w przedszkolu.

Niezwykły profesjonalizm, optymizm i pogoda ducha Pani Marty, topią najtrwalsze lody. Dla Marty nie ma rzeczy niemożliwych, znajdzie rozwiązanie każdej trudnej sytuacji.

Agnieszka Nowińska - opiekun w żłobku

Lucyna Lewandowska - psycholog, współpraca w ramach konsultacji

Lucyna Lewandowska psycholog, specjalista w zakresie psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, z wieloletnim stażem pracy w instytucjach wspierających rozwój dzieci.