Kamery internetowe:
Dzienna opieka Agugu

ZAPISY W AGUGU TRWAJĄ - ZAPRASZAMY

Cennik 2019
AGUGU - ŻŁOBEK Z DOFINANSOWANIEM
Niepubliczny Żłobek AGUGU, także w tym roku otrzymał dofinansowanie w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH + 2018".
Kwota otrzymanej dotacji to 27 000 zł,  przyznana na 12 miesięcy realizacji zadania, dla 15 dzieci, co daje obniżenie opłaty stałej za pobyt dziecka w żłobku o 150 zł miesięcznie.

CENNIK 2019
  • PEŁEN ZAKRES OPIEKI NAD DZIECKIEM - pobyt do 10 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu = 1050 ZŁ  (od kwoty 1050 zł odejmowana jest kwota dofinansowania, aktualnie czekamy na rozstrzygnięcie konkursu na dofinansowanie - luty 2019 )
W ramach oferowanego pakietu, dziecko może uczęszczać do żłobka w mniejszej ilości godzin, w zależności od potrzeb rodziców. Cena pakietu nie ulega jednak obniżeniu z tego tytułu.   Informujemy, że Niepubliczny Żłobek AGUGU, nie świadczy opieki nad dziećmi w formie karnetów godzinowych, doraźnej opieki nad dziećmi 1 lub 2 razy w tygodniu. Jednym z Naszych priorytetów jest zapewnienie dzieciom maksymalnego komfortu i poczucia bezpieczeństwa w Naszej placówce. Zapewnia to, między innymi stałość grupy, personalizacja miejsca w szatni i łazience, indywidualne, przypisane do każdego dziecka łóżeczko z osobistą pościelą (dzieci nie rotują w łóżeczkach).
  • JEDNORAZOWA OPŁATA WPISOWA - w wysokości 400 ZŁ / przeznaczona m.in na ubezpieczenie pobytu dziecka w żłobku, pościel, poszewki, nocnik, wyprawkę plastyczną
(wpłacana przelewem na konto żłobka w dniu podpisania umowy)
  • OPŁATA ZA WYŻYWIENIE - w wysokości 11 zł dziennie
(podsumowywana na koniec miesiąca, płatna przelewem na konto żłobka do 5 dnia następnego miesiąca) Wyżywienie w Niepublicznym Żłobku AGUGU, dostarczane jest przez firmę cateringową GASTROHOUSE. W ramach całodziennego wyżywienia dziecka, zapewniamy:
  • śniadania + drugie śniadanie + 200ml napoju = 3,50 zł
  • dwudaniowy obiad + podwieczorek = 7,50 zł
Ceny ulegają nieznacznym zmianom w przypadku rezygnacji z poszczególnych posiłków. Wszelkich informacji udzieli personel żłobka. W przypadku silnych alergii pokarmowych, możliwe jest dostarczanie posiłków samemu. Opłata za catering nie jest wówczas naliczana.